Sausi Pusryčiai vol. 3 – Concrete Jungle

concreteSausi pusryčiai tai mano paties bereikalingai išgalvota twitch streamų rubrika, kuriose aš užsiimu mukbang valgydamas sausus pusryčius ir sprendžius pačius sausiausius puzzle žaidimus, kokius galiu rasti.

Concrete Jungle beveik visais atžvilgiais yra žaidimas sukurtas būtent man. Kompiuterinis žaidimas imituojantis stalo žaidimą (kortos, ėjimai, etc.) – check; miesto ir infrastruktūros planavimas – check; super maloni tilt shiftiška estetika – check; deck buildinimas – check; minimali, bet su meile padaryta istorija – check; pavadinimas pagal Bob Marley dainą – check ir taip toliau.

Deja, šiek tiek mirktelėjęs naujų relyzų radare žaidimas platesnio susidomėjimo, “Geriausio žaidimo ever” statulėlių ir ąžuolo lapų vainikų nesulaukė. Gerai bent tiek, kad jo kūrėjas nemetė gamedev, o toliau darbuojasi prie naujų projekų.

Siūlau pasižiūrėti video apie geriausių žaidimą iš tų, kuriu dar nesate žaidę, kurio elegantiška mechanika ir tartum paties žaidėjo susikonstruotos galvosūkiškai painios situacijos traška burnoje kaip tobulo traškumo sauso pusryčio dribsnis.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s