Middle-earth: Shadow of Mordor – pilkos spalvos vaivorykštė

e1ncllw

Kurdamas šitą video aprašymą laikai atsidaręs žaidimo wikipedijos puslapį, nes net iš aštuoniolikto karto negebu prisiminti kiek d raidžių yra žodyje middle; ar middle-earth rašosi su tarpeliu ar brūkšneliu, ar kaip vienas žodis ir jei ne vienas žodis tai ar didžiąja raide ar ne. O džiaugsme. Oficialiame žaidimo puslapyje steame pavadinimas išvis yra rašomas su dviem (TM) ženklais. Žodžiu, labiau komercišku ir popsišku vargu ar begalima būti. Gal tik išskyrus tą detalė, kad žaidimui sukanka jau dveji metai ir nors jis dar nepasiekė hipsteriško vintažiškumo lygio (katras kompiuteriniams žaidimams sakyčiau yra ~5-7 metai priklausomai nuo derliaus), pokalbiai ir gužėjimai jo tema nurimo jau seniai.

Pasiėmiau jį pabandyti, nes po dviejų metų vitažo trigubos A žaidimai pasiekia labai malonų ir įperkamą kainos lygį, o taip pat nes buvau girdėjęs daug gerų dalykų apie šio žaidimo procedūrinę veikėjų generaciją, bei emergencines istorijas. Tai pergalėjo netgi antipatijas Tolkieno pasauliui, kurį nesigėdyčiau pavadinti “Optima linija” lygio fentezi.

Žvilgtelkit į video ir atleiskit man mano kaltes už tai kad pamirštu kartais, kad stryminu, kaip ir aš atleidžiu savo nežiūrėtojams.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s